Czwartek
Kuchary polecajo świeże mule !

Sobota
Spotkanie z kulturą i kuchnią rosyjską

Niedziela
RODZINNE BIESIADY KRESOWE wspólne igraszki Bony z dziećmi deser dla pociech.
Atrakcje
W soboty zapraszamy Państwa na spotkania z kulturą i kuchnią rosyjską. Wśród atrakcji artystycznych podziwiać będziemy śpiew i taniec zespołu Liliany Cercel. Zapewniamy również atrakcje kulinarne.

W piątki zpraszamy na spotkania z kulturą i kuchnią żydowską.
Organizator pokazów walk i turniejów historycznych.
... ,,W całej przeszłości i w całej przyszłości
Jedna już tylko jest kraina taka,
W której jest trochę szczęścia dla Polaka
Kraj lat dziecinnych ! On zawsze zostanie
Święty i czysty, jak pierwsze kochanie. ''

Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz"
(Epilog, 65-69)
Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Imprezy integracyjne
Biesiady, ogniska, wspólne grillowanie, przejażdżki powozami i wiele innych atrakcji.

Mili Goście,
Aby urozmaicić organizowane w naszym Gościńcu spotkania chcielibyśmy zaproponować niżej wymienione atrakcje, a także zapewnić Państwa o możliwości rezerwacji zarówno noclegu po spotkaniu jak i transportu ( do Gościńca, a po zabawie pod wskazany przez Państwa adres).

Proponowane przez Gościniec atrakcje:

Oprawa muzyczna
  • Podczas biesiady proponujemy przygrywki kapeli lwowskiej. Kapela składa się z muzyków w składzie skrzypce, gitara, akordeon, kontrabas. Zespół ubrany jest w stroje lwowskie ( marynarka w kratkę, apaszka, charakterystyczna czapka). Artyści wykonują utwory muzyki biesiadnej, śpiewają piosenki lwowskie i ukraińskie. Zespół gra akustycznie, dzięki czemu może się przemieszczać i bawić Gości pomiędzy stolikami.
  • Wieczorem proponujemy zmianę nastroju i muzykę taneczną wykonywaną na żywo lub imprezę prowadzoną przez DJ'a- w obu przypadkach wieczór mogą urozmaicić konkursy i zabawy organizowane przez wodzireja.
Inne atrakcje:
  • Napad Kozaków na Gościniec - aktorzy (kaskaderzy) przebrani w stroje kozackie, z szablami, mieczami i strzelbami wykonują efektowną scenkę obrazującą napaść na karczmę. Podczas zaaranżowanego napadu ma miejsce pokaz walk na białą broń i walka wręcz - emocje gwarantowane, zwłaszcza w przypadku gdy Kozacy porywają jednego z uczestników imprezy.
  • Tancerki - trzy tancerki tańczą jednocześnie (każda w swoim rytmie). Jedno wejście trwa ok. 7-10 minut. Zwykle praktykuje się trzy wejścia po ok. 7/10 minut każde. Mogą to być za każdym razem trzy tancerki lub np. trzy tancerki na raz, a pozostałe wejścia - występy solowe - w zależności od Państwa życzenia.
  • Zabawa w "małpim gaju" - na terenie nadleśnictwa Chojnów - to specjalnie przygotowane miejsce do uprawiania sportów ekstremalnych.
  • Piknik połączony z ogniskiem - w okolicach Zalesia Górnego wśród lasów sosnowych z widokiem na stawy znajduje się piękny teren zagospodarowany przez nadleśnictwo. Na powierzchni ok. 4 tys. m2 zlokalizowano dużą wiatę z grillem na ok. 150 osób oraz kilka mniejszych wiat, które mogą zapewnić miejsca siedzące dla ok. 200 osób.
  • Przejażdżki lonżą po parku
  • Kuligi
  • Współpracujemy również z firmami organizującymi zarówno przejazdy gokartowe i jak i wyścigi quadami.
Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i będziemy mogli wkrótce gościć Państwa w naszych progach.

Propozycja menu nr 1

Propozycja menu nr 2Kontakt:
tel. 022 754-05-94
lub e-mail:kontakt@kolomyja.pl